Ju jeni vizitori 4659598

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Godine per Qera
 • IMG_5555.JPG
  Full Screen
  • IMG_5555.JPG%1/11
  • a2 (19).JPG%2/11
  • a2 (21).JPG%3/11
  • a2 (15).JPG%4/11
  • a2 (16).JPG%5/11
  • a2 (22).JPG%6/11
  • a2 (24).JPG%7/11
  • a2 (17).JPG%8/11
  • a2 (20).JPG%9/11
  • a2 (18).JPG%10/11
  • a2 (23).JPG%11/11
  1/11
  IMG_5555.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 67
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Vora
  • zone: - - -
  • Adresa: Autostrada Tirane-Durres, Km 10
  • Zona e brendshme: 2.000 m²
  • Zone toke: 2.000 m²
   • Per qira  5 000 €
 • Detajet e prones

  Godine per Qera ne Autostraden Tirane-Durres,Km 10. Hapesir prej 2000 m2 shtrihet ne katin e pare, te dyte, te trete dhe katert te godines.Ndertesa ka dy hyrje; nje nga perpara dhe nje nga mbrapa, duke ju ofruar disa vende parkimi. Secili kat ka siperfaqe prej 515.5 m2, te organizuar ne holle te medha, dhe fasade te madhe xhami i cili i jep drite natyrale ambjentit. Hapesira eshte e ndryshueshme, duke e riorganizuar ate sipas funksionit tuaj. Godina mund te perdoret nga fondacionet, dhe eshte shume e pershtatshme per zyrat qendrore te kompanive te ndryshme, organizata, etj. Kjo zone eshte mjaft e preferuar pasi ju ofron qetesine e nevojshme si dhe siguri. Per me shume info. na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • Transport publik
  • Siperfaqet
   • Zone toke 2000.00 m²
   • Zone interneti 2000.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ardit Braho
  Broker
  Telefone: 00355696302222
  email: enternal@century21albania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta