Ju jeni vizitori 4578492

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile per Shitje
 • IMG_5504.JPG
  Full Screen
  • IMG_5504.JPG%1/5
  • IMG_5503.JPG%2/5
  • IMG_5502.JPG%3/5
  • IMG_5505.JPG%4/5
  • IMG_5506.JPG%5/5
  1/5
  IMG_5504.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 68
  • Dhomat gjumi: 5 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Selite
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Jaho Gjoliku
  • Zona e brendshme: 410 m²
  • Zone toke: 410 m²
   • per shitje 165 000 €
 • Detajet e prones

  Vile per Shitje ne Selite. Vila ndodhet ne nje zone te qete te Tiranes. Ka nje hapesire banimi prej 330 m2 te ndare ne; Kati i pare ka nje apartament 1+1+1-Tualet +1-Garazh me dy poste parkimi. Kati i dyte eshte i ndare me dy dhome gjumi, tualet dhe nje verande dhe nje tualet dhe nje ballkon te madh. Kati i trete eshte i ndare ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 tualet. Vila ka dhe nje papafingo qe eshte e ndare ne 1+1. Vila ofrohet e pjeserisht e mobiluar. Ka dhe nje oborr 80 m2. Disponon certifikate pronesie. Per me shume info. na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 3
   • Dhoma ndenje 3
   • te gjitha dhomat 5
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 410.00 m²
   • Zone interneti 410.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 2
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Arminda Cepele
  Assis/Manager
  Telefone: +355696568966
  email: arminda_enternal@century21albania.com / enternal@century21albania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %