Ju jeni vizitori 4680179

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament me Qira tek Universiteti Gjeologjik
 • IMG_20151208_100033
  Full Screen
  • IMG_20151208_100033%1/6
  • IMG_20151208_101032%2/6
  • IMG_20151208_100906%3/6
  • IMG_20151208_100629%4/6
  • IMG_20151208_100730%5/6
  • IMG_20151208_102025%6/6
  1/6
  IMG_20151208_100033
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 98
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: Jo e aplikueshme
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: St.Qemal Stafa
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Faik Konica
  • Zona e brendshme: 112 m²
  • Mbulim zone: 130 m²
   • Per qira  790 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti eshte 2+1, i mobiluar dhe ka pamje nga pylli i Liqenit te Tiranes. Zona eshte shume e qete dhe banoret miqesor. Apartamenti ka po ashtu nje garazh te mbyllur porta e te cilit komandohet me pult.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • zona jeshile
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • planimetria 130.00 m²
   • Zone interneti 112.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Armand Shkembi
  Account Manager
  Telefone: +355672049200
  email: armandshkembi@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta