Ju jeni vizitori 4685231

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per shitje ne zonen e gardes.
 • 20160318_183323
  Full Screen
  • 20160318_183323%1/13
  • 20160318_183314%2/13
  • 20160324_104033%3/13
  • 20160318_183338%4/13
  • 20160318_183624%5/13
  • 20160318_183437%6/13
  • 20160324_103425%7/13
  • 20160324_103607%8/13
  • 20160324_103530%9/13
  • 20160324_103627%10/13
  • 20160324_103714%11/13
  • 20160324_104015%12/13
  • 20160324_103819%13/13
  1/13
  20160318_183323
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 317
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Garda
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 127 m²
  • Mbulim zone: 127 m²
   • per shitje 110 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti me siperfaqe prej 127 m2 ndodhet ne katin 3 ne nje pallat ekzistues, ne zonen e gardes ne nje zone te qete dhe teper te kerkuar. Organizohet nga nje kuzhine bashke me dhomen e ndenjes,tre dhoma gjumi, dy ballkone dhe dy tualete. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone, jeni te mirepritur.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
   • zona jeshile
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 127.00 m²
   • Zone interneti 127.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ervis Koci
  Agent
  Telefone: +355686045121
  email: erviskoci@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %