Ju jeni vizitori 4165762

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambient per zyra ose banim.
 • a
  Full Screen
  • a%1/5
  • b%2/5
  • 8da6699d-ccd8-4888-9d96-042ab88892e1%3/5
  • 73a63261-b86b-4053-aa75-1d0b4aea1e5d%4/5
  • db20b869-538b-4821-b7de-1506e0043a7b%5/5
  1/5
  a
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 223
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Stacioni I trenit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 70 m²
  • Vleresim energjie: A+
   • Per qira  400 €
 • Detajet e prones

  Apartament kati i III , jepet me qira ambjent i pershtatshem per banim dhe zyra.I organizuar ne 1 dhome gjumi ,1 soxhorno dhe ambient gatimi me vete. Nje ballkon dhe banje.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 70.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Altin Bacellari
  Telefone: 0694004126
  email: a.bacellari@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta