Ju jeni vizitori 4630224

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile per Shitje ne Fshat Turistik ne Qerret
 • Full Screen
  • %1/23
  • %2/23
  • 50%3/23
  • %4/23
  • tel samsung 989%5/23
  • tel samsung 954%6/23
  • tel samsung 957%7/23
  • %8/23
  • Salloni_.JPG%9/23
  • Salloni__.JPG%10/23
  • Trpezaria.JPG%11/23
  • Salloni a.JPG%12/23
  • Dh fjetjes 1.JPG%13/23
  • Dh fjetjes 2 (2).JPG%14/23
  • Dh fjetjes 3.JPG%15/23
  • Depo.JPG%16/23
  • Banjo kati I.JPG%17/23
  • Banjo kati II.JPG%18/23
  • IMG_2224.JPG%19/23
  • Oborri prapa.JPG%20/23
  • 18%21/23
  • 44%22/23
  • tel samsung 972%23/23
  1/23
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 418
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Kavajë
  • Qark ose prefekture: Golem
  • Qytet: Golem
  • zone: - - -
  • Adresa: Qerret
  • Zona e brendshme: 130 m²
  • Mbulim zone: 130 m²
  • Zone toke: 150 m²
   • per shitje 150 000 €
 • Detajet e prones

  Vila ndodhet ne nje prej fshatrave turistik me te qete dhe te paster te bregdetit shqipetar.
  Fshati ka nje vecori nga fshatrat e tjere turistik pasi ka hapesire shume te madhe pylli dhe
  ka nje numer te kufizuar banesash ku jane ne harmoni te plote me natyren. Hyrja ne fshat
  eshte e kufizuar vetem per banoret dhe miqte e tyre dhe ne bregdet vendet e plazhit jane te
  personalizuara per banoret e fshatit. Rruget jane te shtruara dhe vilat jane te rrethuara.
  Vila eshte me dy kate dhe ka oborr para dhe nga pjesa e prapme e viles. Ne pjesen e oborrit
  ne pjesen e prapme eshte i pozicionuar edhe nje pjese per barbeque. Vila eshte e rrethuar dhe
  ne ambjentin e saj ka peme dhe lule te ndryshme. Kati perdhe e viles ka ne brendesi te saj nje
  ambjent te madh ku eshte salloni dhe kuzhina e pozicionuar. Ne kete kate ndodhet edhe nje tualet.
  Shkallet qe te cojne ne katin e pare jane te brendshme . Ne kete kate ka tre dhoma gjumi ku dy jane
  me krevat dopjo dhe nje me dy krevat tek. Vila eshte e pajisur me kondicioner ne cdo dhome dhe ka
  panel diellor per ngrohjen e ujit. Vila eshte e kompletuar me finese dhe eshte ne gjendje shume te mire.
  Per me teper informacion na kontaktoni dhe te mundesojme per nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • Zone toke 150.00 m²
   • Zone interneti 130.00 m²
   • planimetria 130.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Leonard Nuhu
  Telefone: 0694050066
  email: leonard.nuhu@botaniku.c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %