Ju jeni vizitori 4679027

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartamet 2+1 per qera kopshti zologjik
 • IMG_5597.JPG
  Full Screen
  • IMG_5597.JPG%1/7
  • IMG_5598.JPG%2/7
  • IMG_5600.JPG%3/7
  • IMG_5603.JPG%4/7
  • IMG_5601.JPG%5/7
  • IMG_5606.JPG%6/7
  • IMG_5604.JPG%7/7
  1/7
  IMG_5597.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 419
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kopshti botanik/zoologjik
  • zone: - - -
  • Adresa: Tek Kopshti zologjik , mbi xhamine
  • Zona e brendshme: 102 m²
  • Mbulim zone: 102 m²
   • Per qira  220 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera apartament i organizuar 2 dhoma gjumi , 2tualete .1 ballkon me pamje fantastike dhe 1 dhom ndenje +kuzhine .Apartamenti eshte i pa mobiluar ,por ka te vendosur pjesen e kuzhines .Apartamenti ndodhet ne katin e 3, i perfshire ne cmim ndodhet dhe 1 garazhd . Per me shume jeni te lutur per nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 102.00 m²
   • Zone interneti 102.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Leonard Nuhu
  Telefone: 0694050066
  email: leonard.nuhu@botaniku.c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta