Ju jeni vizitori 4128166

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per Shitje tek Rruga "Irfan Tomini"
 • 20160229_112206 (1)
  Full Screen
  • 20160229_112206 (1)%1/4
  • IMG-20160504-WA0011%2/4
  • IMG-20160504-WA0012%3/4
  • IMG-20160504-WA0013%4/4
  1/4
  20160229_112206 (1)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 200
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Tirana e Re
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Irfan Tomini"
  • Zona e brendshme: 59 m²
  • Mbulim zone: 59 m²
   • per shitje 38 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament per shitje ne Rrugen 'Irfan Tomini'. Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenjie, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Ka nje siperfaqje 59 m2. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues. Eshte i orientuar nga veriu.

  Per nje vizite ne prone mos hezitoni te kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 59.00 m²
   • Zone interneti 59.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Karmela Halitaj
  Telefone: 0694050034
  email: k.halitaj@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %