Ju jeni vizitori 4659679

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Ambient komercial tek Rruga e Bogdanve
 • 12939550_10207431705409268_1181760177_n
  Full Screen
  • 12939550_10207431705409268_1181760177_n%1/4
  • 12939696_10207431701609173_1138748179_n%2/4
  • 12939616_10207431703489220_1361193678_n%3/4
  • 12939093_10207431706329291_1530646470_n%4/4
  1/4
  12939550_10207431705409268_1181760177_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 337
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Bogdaneve
  • Zona e brendshme: 54,50 m²
  • Mbulim zone: 56 m²
   • per shitje 225 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet ambient komercial ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes dhe me akses te menjehershem me rruget kryesore te Kryeqytetit. Ambienti ndodhet ne nje nga pallatet me te mire te zones ku cmimi i apartamenteve shkon deri ne 2.000 €/m2. Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 56 m2 dhe eshte i pershtatshem per zyra, dyqan pse jo edhe per bar ose piceri sepse ka edhe ambient jashte per te vendosur tavolina. Ambienti eshte ne gjendje perfekte me ajer te kondicionuar (Samsung) i teknologjise se fundit. Per nje vizite e ambient mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 56.00 m²
   • Zone interneti 54.50 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rudi Cakciri
  Telefone: 00355699354121
  email: rudi.cakciri@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %