Ju jeni vizitori 4604932

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 1+1, prane Oslo
 • DSC_6432.JPG
  Full Screen
  • DSC_6432.JPG%1/8
  • DSC_6428.JPG%2/8
  • DSC_6424.JPG%3/8
  • DSC_6426.JPG%4/8
  • DSC_6418.JPG%5/8
  • DSC_6427.JPG%6/8
  • DSC_6421.JPG%7/8
  • DSC_6433.JPG%8/8
  1/8
  DSC_6432.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 533
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Hoxha Tahsim
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 69,90 m²
   • per shitje 53 000 €
 • Detajet e prones

  Ne rrugen Hoxha Tahsim, prane shkolles Kongresi Lushnjes, ne katin e pare te nje pallati egzistues shitet apartament i perbere nga 1 dhome gjumi, 1 sallon i madh me kend gatimi dhe aneks me vehte, si dhe nje tualet. Planimetri e rregullt, totalisht i rikonstruktuar dhe i mirembajtur. Lagje e qete dhe me akses te shpejte ne rrugen kryesore. Apartamenti favorizuar nga kati i pare eshte shume I pershtatshem per zyre, klinike dentare apo biznese te ngjashme. Per me shume info na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 69.90 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Blerina Sefa
  Telefone: 0694004131
  email: b.sefa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %