Ju jeni vizitori 4620665

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per Shitje te Pazari i Ri
 • IMG_5504.JPG
  Full Screen
  • IMG_5504.JPG%1/14
  • IMG_5508.JPG%2/14
  • IMG_5509.JPG%3/14
  • IMG_5510.JPG%4/14
  • IMG_5511.JPG%5/14
  • IMG_5515.JPG%6/14
  • IMG_5513.JPG%7/14
  • IMG_5514.JPG%8/14
  • IMG_5519.JPG%9/14
  • IMG_5516.JPG%10/14
  • IMG_5518.JPG%11/14
  • IMG_5522.JPG%12/14
  • IMG_5524.JPG%13/14
  • IMG_5528.JPG%14/14
  1/14
  IMG_5504.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 372
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Pazari I ri
  • zone: - - -
  • Adresa: Pazari i Ri
  • Mbulim zone: 102 m²
   • per shitje 120 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne nje prej lagjeve me te qeta te Tiranes. Apartamenti eshte ne nje ndertim te ri
  dhe eshte ne katin e gjashte banim. Salloni lidhet me ballkon me nje dhome gjumi te cilet kane orientim
  Lindje. Dhoma tjeter ka gjithashtu ballkon dhe ka orientim nga Perendimi. Salloni dhe te dy dhomat e gjumit
  jane te shtruara me parket druri ( Lisi ). Apartamenti ka dy tualete ku nje eshte me dritare. Ka nje koridor te
  bollshem . Apartamenti shitet me kuzhine te kompletuar ku elektroshtepiaket jane shume cilesore ( Miele )
  Per me teper ju ofrojme nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 6
  • Siperfaqet
   • planimetria 102.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Leonard Nuhu
  Telefone: 0694050066
  email: leonard.nuhu@botaniku.c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %