Ju jeni vizitori 4604576

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambient per zyra me qira te Ambasador 3
 • 20160404_133057
  Full Screen
  • 20160404_133057%1/5
  • 20160404_133029%2/5
  • 20160404_133018%3/5
  • 20160404_133040%4/5
  • 20160404_132953%5/5
  1/5
  20160404_133057
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 321
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: St.Qemal Stafa
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Sheh Ahmet Pazari
  • Zona e brendshme: 30 m²
  • Mbulim zone: 30 m²
   • Per qira  400 €
 • Detajet e prones

  Ambient per zyra me qira te Ambasador 3. Ambienti eshte i perbere vetem nga nje dhoma nje tualet dhe ballko.I pershtatshem per nje zyre te vogel. Per me shume informacion dhe vizite na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
   • Dysheme 10
  • Siperfaqet
   • planimetria 30.00 m²
   • Zone interneti 30.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta