Ju jeni vizitori 4576782

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per qira te Garda
 • DSC_0330.JPG
  Full Screen
  • DSC_0330.JPG%1/10
  • DSC_0321.JPG%2/10
  • DSC_0322.JPG%3/10
  • DSC_0331.JPG%4/10
  • DSC_0332.JPG%5/10
  • DSC_0338.JPG%6/10
  • DSC_0337.JPG%7/10
  • DSC_0335.JPG%8/10
  • DSC_0336.JPG%9/10
  • DSC_0346.JPG%10/10
  1/10
  DSC_0330.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 322
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Garda
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Lidhja e Prizrenit
  • Zona e brendshme: 120 m²
  • Mbulim zone: 120 m²
   • Per qira  970 €
 • Detajet e prones

  Apartament per qira ne nje ndertim te ri dhe cilesor.Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon te madh me kuzhine, dy dhoma gjumi, balkon dhe dy tualete. Eshte totalisht i mobiluar me pajisje cilesore dhe moderne. Ne cmim perfshihet dhe nje poste parkimi (garazh).Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 120.00 m²
   • Zone interneti 120.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta