Ju jeni vizitori 4623925

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 1+1, mbrapa fakultetit te Shkecave te Natyres
 • 12935211_10207482819207081_1564378513_n
  Full Screen
  • 12935211_10207482819207081_1564378513_n%1/5
  • 12965985_10207482818807071_836733461_n%2/5
  • 12939261_10207482818647067_1911507899_n%3/5
  • 12968709_10207482818327059_1415229660_n%4/5
  • 12980409_10207482819407086_740921475_n%5/5
  1/5
  12935211_10207482819207081_1564378513_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 340
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Stacioni I trenit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Haxhi Hysen Dalliu
  • Zona e brendshme: 73 m²
  • Mbulim zone: 81 m²
   • per shitje 74 900 €
 • Detajet e prones

  Shitet Apartament 1+1 ne nje zone mjafte te qete si dhe shume te aksesueshme me rruget kryesore te Tiranes, mbrapa fakultetit te shkencave te natyres, shume prane me stacionin e trenit. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri dhe ka nje siperfaqe totale prej 81 m2 (73 m2 ne hipoteke). Eshte i kompozuar ne 1 ambient ndenie/ngrenie, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet. Apartamenti ka hapsira shume te bollshme dhe eshte shume i pershtatshem per jetesen e nje familje te re. Apartamenti disponon certifikate pronesie. Per nje vizite ne apartament mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 81.00 m²
   • Zone interneti 73.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rudi Cakciri
  Telefone: 00355699354121
  email: rudi.cakciri@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %