Ju jeni vizitori 4690565

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Okazion te Selvia! 1+1 me cmim kleringu
 • ID56cc4600-0000-0500-0000-0000024d6171
  Full Screen
  • ID56cc4600-0000-0500-0000-0000024d6171%1/5
  • ID56cc4600-0000-0500-0000-0000024d6172%2/5
  • selvia 2%3/5
  • FullSizeRender 6%4/5
  • FullSizeRender 7%5/5
  1/5
  ID56cc4600-0000-0500-0000-0000024d6171
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 347
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: nen ndertim
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Selvia
  • zone: - - -
  • Adresa: rruga saraceve
  • Zona e brendshme: 56,10 m²
  • Mbulim zone: 65,10 m²
   • per shitje 64 500 €
 • Detajet e prones

  Shitet Apartament 1+1 Kleringu me Cmin okazion prej 990 euro/m2 tek Selvia. Apartamenti eshte me Siperfaqe 65 m2, me nje dhoma gjumi dhe nje tualete. Duke qene se eshte ne ndertim e siper keni mundesine qe te vendosni ju rreth ndryshimeve qe mund te behen ne apartamentin qe ju perzgjidhni. Cmimi i zones eshte prej 1200 euro/m2 .
  Na kontaktoni per me shume informacion !
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
  • Siperfaqet
   • planimetria 65.10 m²
   • Zone interneti 56.10 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Besard Rusi
  Telefone: 00355692029323
  email: besard.rusi@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %