Ju jeni vizitori 4681067

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per shitje Rruga e Dibres
 • 20160407_104138
  Full Screen
  • 20160407_104138%1/11
  • 20160406_131658%2/11
  • 20160406_131706%3/11
  • 20160406_131902%4/11
  • 20160406_131713%5/11
  • 20160406_131721%6/11
  • 20160406_131734%7/11
  • 20160406_131744%8/11
  • 20160406_131804%9/11
  • 20160406_131750%10/11
  • 20160406_131822%11/11
  1/11
  20160407_104138
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 325
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Dibres
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Dibres
  • Zona e brendshme: 94,30 m²
  • Mbulim zone: 94,30 m²
   • per shitje 85 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament ne fillim te rruges se Dibres ne nje ndertim te ri ne katin e gjashte me ashensor . Apartamenti eshte i organizuar nga nje sallon me kuzhine te ndare, nje dhome gjumi,ballkon dhe nje tualet. Per ta bere tuajin kete apartament jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 6
  • Siperfaqet
   • planimetria 94.30 m²
   • Zone interneti 94.30 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ervis Koci
  Agent
  Telefone: +355686045121
  email: erviskoci@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %