Ju jeni vizitori 4681013

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per shitje ne bllok
 • 12953077_587711034742806_601558925_o
  Full Screen
  • 12953077_587711034742806_601558925_o%1/8
  • 12953101_587711061409470_319404456_o%2/8
  • 12970523_587711041409472_1714167328_o%3/8
  • 12980935_587711118076131_2136060679_o%4/8
  • 12970458_587711121409464_2132668878_o%5/8
  • 12952939_587711128076130_212114737_o%6/8
  • 12986369_587711111409465_1226357917_o%7/8
  • 12952848_587711108076132_454387040_o%8/8
  1/8
  12953077_587711034742806_601558925_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 282
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Vaso Pasha, mbrapa pallateve Agimi
  • Zona e brendshme: 108 m²
   • per shitje 1 600 €
 • Detajet e prones

  Ofrohet per shitje apartament ne bllok, i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje se bashku me ambjentin e gatimit. Apartamenti ka nje orientim ne lindje-perendim dhe eshte i rrethuar me drite natyrale.Tualetet jane me dritare. Siperfaqja totale eshte 108 m2, me ballkon te perfshire. Apartamenti eshte i mirembajtur dhe me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. Ndodhet ne kate te 3, te nje pallati 9 katesh, me ashensor, ndertim i vitit 2000.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 108.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %