Ju jeni vizitori 4183104

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet PENTHOUSE te Unaza e re 640 m2
Ekskluzive
 • DSC06228.JPG
  Full Screen
  • DSC06228.JPG%1/20
  • DSC06226.JPG%2/20
  • DSC06233.JPG%3/20
  • DSC06223.JPG%4/20
  • DSC06230.JPG%5/20
  • DSC06220.JPG%6/20
  • DSC06190.JPG%7/20
  • DSC06189.JPG%8/20
  • DSC06201.JPG%9/20
  • DSC06206.JPG%10/20
  • DSC06215.JPG%11/20
  • DSC06209.JPG%12/20
  • DSC06216.JPG%13/20
  • DSC06234.JPG%14/20
  • DSC06197.JPG%15/20
  • DSC06195.JPG%16/20
  • DSC06205.JPG%17/20
  • DSC06212.JPG%18/20
  • DSC06239.JPG%19/20
  • DSC06237.JPG%20/20
  1/20
  DSC06228.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 115
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr Tom Plezha
  • Zona e brendshme: 390 m²
  • Mbulim zone: 640 m²
   • per shitje 300 000 €
 • Detajet e prones

  Shume prane rrethrrotullimit te Kasharit, tek Unaza e re, vetem 100 larg rruges kryesore, ne katin e fundit te nje nderitimi te ri dhe shume cilesor, shitet nje super-apartament me siperfaqe 390 m2 + 250 m2 verande. Apartmenti eshte i rrethuar nga te tre drejtimet prej verandes se tij, duke bere qe te jete totalishte i pavarur nga pjeset e tjera te nderteses. Apartmenti eshte i perbere nga 4 dhoma gjumi, 5 tualete, 1 korridor, 1 palester, 1 studio, 1 sallon i madh ndenjeje bashke me pjesen e ngrenies, 1 dhome gatimi, nje lavanteri dhe nje 1 garderobe. Apartamenti ka nje mobilim modern dhe me hapesira te bollshme per nje jetese sa me komode dhe te rehatshme. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone, ju lutem, na kontaktoni. Faleminderit
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 5
   • Dhoma ndenje 2
   • te gjitha dhomat 4
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • planimetria 640.00 m²
   • Zone interneti 390.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erion Tema
  Telefone: 0692070029
  email: e.tema@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %