Ju jeni vizitori 4694977

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Duplex per shitje
 • Plazhi ne Blu Laguna
  Full Screen
  • Plazhi ne Blu Laguna%1/9
  • pamja nga pishina%2/9
  • pamje ajrore%3/9
  • pamje frontale%4/9
  • Living room%5/9
  • aneksi%6/9
  • pamje ballore nga krahu i pishave%7/9
  • pamje nga brenda%8/9
  • veranda nga jashte%9/9
  1/9
  Plazhi ne Blu Laguna
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 283
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: duplex
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Mali i Robit
  • zone: - - -
  • Adresa: Plazh, Resorti"Laguna blu"
  • Zona e brendshme: 114,60 m²
   • per shitje 180 000 €
 • Detajet e prones

  Jepet per shitje duplex ne zonen e malit te robit, Durres. Duplexi eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe me te gjitha komoditetet e nevojsheme. I ndertuar ne nje nga zonat me te preferuara dhe te qeta, apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 114.6 m2, dhe veranda me nje siperfaqe prej 105.6 m2. Ai eshte i organizuar ne 4 dhoma gjumi, 2 tualete, dhe 2 dhoma ndenjeje. Apartamenti eshte i orientuar nga perendimi dhe eshte i rrethuar ne te gjitha dhomat me drite natyrale. Nje super pamje i ofrohet ketij duplexi pasi dhomat jane me drejtim nga deti, duke i shtuar apartamentit nje qetesi dhe relax. Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 2
   • te gjitha dhomat 4
  • Perreth
   • zona jeshile
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 114.60 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %