Ju jeni vizitori 4665602

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1 ne 'Misto Mame'
 • DSC06557
  Full Screen
  • DSC06557%1/6
  • DSC06565%2/6
  • DSC06576%3/6
  • DSC06571%4/6
  • DSC06569%5/6
  • DSC06585%6/6
  1/6
  DSC06557
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 116
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Misto Mame
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Besim Alla
  • Zona e brendshme: 85 m²
  • Mbulim zone: 94 m²
  • Zone toke: 94 m²
   • per shitje 50 000 €
 • Detajet e prones

  Vetem 100 m larg nga rruga kryesore e 'Kombinatit', te kompleksi 'CABEJ', shitet nje apartament pjeserisht i mobiluar. Apartmenti ka punime ekstra, ka sistem qendror ngrohjeje, ka kondicioner dhe kuzhine me drru arre. Apartmenti eshte i perbere nga 1 korridor, 1 sallon ndenjeje me guzhine te vecuar dhe me ballkon, 2 dhoma gjumi si dhe 1 tualet. Per me shume informacion, na kontaktoni. Faleminderit!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 94.00 m²
   • Zone toke 94.00 m²
   • Zone interneti 85.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rovena Hodri Koçi
  Telefone: +355682034340
  email: r.koci@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %