Ju jeni vizitori 4662492

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per qira ne Qender
 • 20160408_155107
  Full Screen
  • 20160408_155107%1/10
  • 20160408_155052%2/10
  • 20160408_155220%3/10
  • 20160408_155232%4/10
  • 20160408_155357%5/10
  • 20160408_155409%6/10
  • 20160408_155253%7/10
  • 20160408_155317%8/10
  • 20160408_155417%9/10
  • 20160408_155242%10/10
  1/10
  20160408_155107
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 326
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Kostandin Kristoforidhi
  • Zona e brendshme: 103 m²
  • Mbulim zone: 111 m²
   • Per qira  500 €
 • Detajet e prones

  Apartament per qira ne Qender. Apartamenti ka nje mobilim shume komod dhe modern. I organizuar ne nje sallon kuzhine te ndare, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Apartamenti eshte pjese e nje ndertimi te ri dhe ne cmim perfshihet edhe garazhdi.Pallati eshte i pajisur me sistem kamera sigurie dhe gjithashtu me gjenerator. Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
   • Dysheme 9
  • Siperfaqet
   • planimetria 111.00 m²
   • Zone interneti 103.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta