Ju jeni vizitori 4661067

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 2+1 ne Fresk
 • 12962407_10208775921332450_1965983200_o
  Full Screen
  • 12962407_10208775921332450_1965983200_o%1/9
  • 12948589_10208775921732460_993564310_o%2/9
  • 12948340_10208775920892439_120569702_o%3/9
  • 12959360_10208775920172421_407336814_o%4/9
  • 12986459_10208775920332425_244271020_o%5/9
  • 12986521_10208775921572456_951383271_o%6/9
  • 12970442_10208775919452403_1665983854_o%7/9
  • 12980846_10208775921092444_1049953889_o%8/9
  • 12970202_10208775920452428_180303075_o%9/9
  1/9
  12962407_10208775921332450_1965983200_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 286
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Fresku
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 105 m²
   • per shitje 75 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet Apartament 2+1, ne zonen e Freskut, Tirane. Apartamenti ka punime mjafte cilesore dhe shitet pjeserisht i mobiluar. Oraganizimi i brendshem :2-dhoma gjumi, sallon + kuzhine, 2-tualete , verande. Per nje vizite ne prone ju ftojme te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 105.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %