Ju jeni vizitori 4590627

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1 me Qira rruga :Sami Frasheri (perball Nobis Center)
 • 7ef647e00a65bba7290d9f0bb2b2ea17d69ed6c821b6187dfaa5063e8377cc0a
  Full Screen
  • 7ef647e00a65bba7290d9f0bb2b2ea17d69ed6c821b6187dfaa5063e8377cc0a%1/17
  • 128994807c1bb3cc8534241fee89dae245ccc04eb523c511402257f6ac3fee64%2/17
  • 2ad2261799a7fb4816f96be88fce409169e3e2fe79bcd44fb7e70090b3ac5ab4%3/17
  • 3bcdb387dcdd675452241dcaa593ac2c7b4eb9cf0a56220547b8e48723d8ccda%4/17
  • 7b7a974bbcd3ad911771e85360948e038ff3aa2db42c5e89a9d422e556c33548%5/17
  • 6c991088390bf4602817dde53df0f6682e93df12225e7ac26ca530ab6893b794%6/17
  • 9fea28578d3064c85f224e718d4d45cad338a69deec83bfe02d8c3267ac26f0d%7/17
  • 402f1ed9a6acbcc3435a9d4d4ffd38a8dc192c1bf67bb84958da3db089943070%8/17
  • 99bf64ead12c80763514d21a991ceebe73bbda1655117f972dc5cc3ed9385bf3%9/17
  • 3730091da2469cc0182fae18472f0dda2c35fc232306e02d612dc6b2997587d4%10/17
  • a74fd0a4d25fad07d58935fb0b8f0d8c791d3f30d4e0063a4f1886e2385e2402%11/17
  • af00f70804cda5b5d2bb40a7fcd2b1d1b9542aacf17d3099f956aa212dce5494%12/17
  • bf61af2712659fca57efdf31b067833d84d61ab9e77c4804965b7e4af494a932%13/17
  • b0f801637a53bf9d5a84b66f0ddb2ef478af073c4454fd519e8b18189ad88891%14/17
  • c9c4453e1d0c257b0edbbb8ffc893291b4f2b4d1ed1f9c6963dcf68352975dc3%15/17
  • e41078b77d2abd5d5ac5b0d907114d0447975078c471f6beed3a82fe8ee63331%16/17
  • fe4a666c00d6119c28f0896a49fa798ccd2d9cb19a7bbd2f8454947186d100ea%17/17
  1/17
  7ef647e00a65bba7290d9f0bb2b2ea17d69ed6c821b6187dfaa5063e8377cc0a
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 350
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 3 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I Tiranes
  • zone: - - -
  • Adresa: Perball Nobis Center,Liqeni Artificail
  • Zona e brendshme: 130 m²
   • Per qira  1 200 €
 • Detajet e prones

  Jepet Apartament me qira ne zonen me te frekuentuar dhe me te kerkuar ne Tirane.Apartamenti ka nje organizim prej 3 dhoma gjumi ,3 tualete ,1 dhome ndenje ,ballkon .Siperfaqet jane te shfrytezueshme dhe te rregullta.Apartamenti ka nje mobilim bashkekohore ,me parket ,ngrohje qendrore me gaz dhe kondicioner ne cdo dhome.Pamja nga Liqeni i Tiranes eshte mjaft e kendeshme dhe relaksuese.Bashke me apartamentin ne cmime eshte i perfshire edhe parkimi.
  Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 3
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 3
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 130.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilda Rusi
  Telefone: 00355692029321
  email: info@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta