Ju jeni vizitori 4624172

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile per shitje ne Shkozet.
 • 1
  Full Screen
  • 1%1/14
  • 2%2/14
  • 3%3/14
  • 4%4/14
  • 5%5/14
  • 6%6/14
  • dhoma 1.JPG%7/14
  • dhoma 2.JPG%8/14
  • dhoma 3.JPG%9/14
  • guzina lart.JPG%10/14
  • guzina posht bashk me sallonin.JPG%11/14
  • 9%12/14
  • 8%13/14
  • faqa e shpis.JPG%14/14
  1/14
  1
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 218
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Shkozeti
  • zone: - - -
  • Adresa: Shkozet, Durres.
  • Zona e brendshme: 187 m²
  • Mbulim zone: 87 m²
   • per shitje 100 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet vile ne Shkozet Durres. Vila eshte e ndertuar ne siperfaqe trualli 187m2, ne 2 kate me nga 87m2 secili kat.Ne katin e pare ndodhet dhoma e ndenjes, salla e gatimit, dhe nje tualet, ndersa ne katin e 2 ka 2 dhoma gjumi, tualet dhe kuzhine gatimi. Eshe e pajisur me kondicioner. Cmimi 100 000 euro i diskutueshem. Per cdo informacion ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 87.00 m²
   • Zone interneti 187.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erin Reka
  Telefone: 0682038875
  email: erin.reka@c21.al / erin.reka@c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %