Ju jeni vizitori 4665540

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira apartament 4+1
 • DSCN2238
  Full Screen
  • DSCN2238%1/8
  • DSCN2239%2/8
  • DSCN2249%3/8
  • DSCN2248%4/8
  • DSCN2255%5/8
  • DSCN2244%6/8
  • DSCN2240%7/8
  • DSCN2247%8/8
  1/8
  DSCN2238
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 219
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Gjykata
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Aleksander Goga" , prane Gjykates
  • Zona e brendshme: 179 m²
   • Per qira  Cmimet
 • Detajet e prones

  Jepet me qira apartament prane qendres se Durresit , perballe gjykates. Apartamenti eshte ne katin e 9-te ,te nje pallati te ri (me ashensor). Eshte i strukturuar ne 4 dhoma gjumi ,2 ballkone, 2 tualete dhe 1 soxhorno e madhe. Apartamenti eshte i pamobiluar ,pervec pjeses se kuzhines. Ju mirepresim per nje vizit nga afer !
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • dhome ndenje
   • Kuzhina 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 4
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • Market
   • farmaci
   • Librari publike
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
   • Pamje nga qyteti
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
   • Dysheme 9
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 179.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Klajd Shahini
  Agent
  Telefone: +355693544266
  email: klajdishahini92@gmail.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta