Ju jeni vizitori 4649106

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartamenti 1+1
 • DSCN2317
  Full Screen
  • DSCN2317%1/7
  • DSCN2318%2/7
  • DSCN2316%3/7
  • DSCN2321%4/7
  • DSCN2313%5/7
  • DSCN2319%6/7
  • DSCN2320%7/7
  1/7
  DSCN2317
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 220
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Pallati I Sporteve
  • zone: - - -
  • Adresa: Prane pallatit te sportit
  • Zona e brendshme: 57 m²
   • per shitje Cmimet
 • Detajet e prones

  Shitet apartamenti 1+1 ,me siperfaqe 57 metra katror. Ndodhet prane pallatit te sportit dhe tregut te fruta perimeve. Eshte i strukturuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhiorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ,por mund te shitet edhe bosh ,duke zbritur cmimin e mobilimit. Per nje vizite nga afer,pres te me kontaktoni !
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 1
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Banka
   • Qendra e qytetit
   • gjimnaz
   • Market
   • Shkolle
   • Supermarkete
   • Vend taksish
   • Stacion treni
  • ekstra
   • Kushte i/e perdorur
   • Dysheme 7
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 57.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Klajd Shahini
  Agent
  Telefone: +355693544266
  email: klajdishahini92@gmail.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %