Ju jeni vizitori 4660981

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet duplex me cmim okazion
 • IMG_8336
  Full Screen
  • IMG_8336%1/8
  • IMG_8340%2/8
  • IMG_8338%3/8
  • IMG_8321%4/8
  • IMG_8330%5/8
  • IMG_8332%6/8
  • IMG_8328%7/8
  • IMG_8319%8/8
  1/8
  IMG_8336
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 221
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: duplex
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Tregu fshatar
  • zone: - - -
  • Adresa: Lagjja nr 12,Durres
  • Zona e brendshme: 200 m²
  • Mbulim zone: 200 m²
   • per shitje 80 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet duplex me cmim okazion ,prane tregut te fruta perimeve ne Durres. Ndodhet ne katin e katert dhe te peste te nje pallati te rikonstruktuar. Eshte totalisht i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme. Duplexi eshte i organizuar ne nje kuzhine ,nje dhome ndenje dhe nje tualet ne katin e pare ndersa kati idyte perbehet nga 3 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Ka dy ballkone qe shikojne nga te dyja rruget krysore. Presim te na kontaktoni per nje vizite nga afer! Faleminderit!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 2
   • Tualete 2
   • Kuzhina 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
  • Perreth
   • Stacion/zjarrfikes
   • gjimnaz
   • Market
   • farmaci
   • Shkolle
   • Supermarkete
   • Stacion treni
  • Ekip
   • Ajer I kondicionuar
   • pjatalares
   • frigorifer
   • furnizime
   • Furre me gaz
   • Mikrovale
   • antene parabolike
   • dush 2
   • lavatrice
   • boljer uji
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 200.00 m²
   • Zone interneti 200.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Klajd Shahini
  Agent
  Telefone: +355693544266
  email: klajdishahini92@gmail.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %