Ju jeni vizitori 4618719

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per shitje te Sami Frasheri
 • 20160414_101317
  Full Screen
  • 20160414_101317%1/8
  • 20160414_101243%2/8
  • 20160414_101302%3/8
  • 20160414_101321%4/8
  • 20160414_101527%5/8
  • 20160414_101534_HDR%6/8
  • 20160414_101408%7/8
  • 20160414_101352%8/8
  1/8
  20160414_101317
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 330
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Garda
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Sami Frasheri
  • Zona e brendshme: 60 m²
  • Mbulim zone: 60 m²
   • per shitje 78 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament per shitje ne Rrugen Sami Frasheri ne nje ndertim ekzistues ne katin e 3. Apartamenti ka nje orientim Jug - Perendim teresisht i mobilur. Eshte i organizuar ne nje sallon me ballkon, kuzhine me vete , nje dhome gjumi si dhe tualet me dritare. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me elitare dhe me te kerkuara te Tiranes. Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 60.00 m²
   • Zone interneti 60.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %