Ju jeni vizitori 4618929

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET APARTAMENT 1+1, 50 M MBI UNAZEN E MADHE
 • 5
  Full Screen
  • 5%1/2
  • 2%2/2
  1/2
  5
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 10
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Farke
  • zone: - - -
  • Adresa: Bulevardi “Bill Klinton", 50 m mbi unazen e madhe
  • Zona e brendshme: 59,40 m²
  • Mbulim zone: 68,90 m²
   • per shitje 48 230 €
 • Detajet e prones

  Shitet Apartament me siperfaqe 68.9 meter katore. Ndodhet ne katin e pare teknik, Orientimi i ambientit nga veri/perendimi, 1+1, S=59.4m2. I organizuar me 1 dhome gjumi me dalje ne ballkon, 1 tualet, salloni eshte me siperfaqe te madhe dhe kuzhina eshte e integruar ne te ne forme kendi.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 68.90 m²
   • Zone interneti 59.40 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %