Ju jeni vizitori 4625843

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per shitje 2+1
 • 1.JPG
  Full Screen
  • 1.JPG%1/1
  1/1
  1.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 13
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Unaza e re
  • Zona e brendshme: 87,56 m²
  • Mbulim zone: 99,38 m²
   • per shitje 52 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament ne zonen Unaza e Re me siperfaqe totale 99.38m2 me certifikate pronesie dhe me nje organizim te brendshem prej 2 dhoma gjumi 2 tualete,ambjent te perbashket ndenje-kuzhine.Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te banim dhe ka pamje jug-perendim ,per nje informacion me te detajuar ju ftoj per nje vizite ne apartament
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Verande
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 99.38 m²
   • Zone interneti 87.56 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Betim Bega
  Telefone: 00355694050070
  email: betim.bega@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %