Ju jeni vizitori 4679026

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » APARTAMENT 2+1 PER SHITJE DHE QIRA
 • 1460211857932
  Full Screen
  • 1460211857932%1/6
  • 1460211857990%2/6
  • 1460211858142%3/6
  • 1460211858275%4/6
  • 1460211858351%5/6
  • 1460211858205%6/6
  1/6
  1460211857932
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 18
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Unaza e Re ,Rr. "Sabri Preveza "
  • Zona e brendshme: 99,26 m²
  • Mbulim zone: 112,15 m²
   • per shitje 60 000 €
   • Per qira  1 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament 2+1 per shitje dhe qira tek unaza e re ,Rr. 'Sabri Preveza '.Apartamenti ka siperfaqe 99.26 meter katror,ndodhet ne katin e katert. I organizuar ne nje dhome ndenjeje ,dhe kuzhine,2 dhoma gjumi,nje tualet dhe ballkon.Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie.
  Nese jeni te interesuar ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 112.15 m²
   • Zone interneti 99.26 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %