Ju jeni vizitori 4624049

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambjent per Qera
 • FullSizeRender
  Full Screen
  • FullSizeRender%1/12
  • IMG_6135.JPG%2/12
  • IMG_6140.JPG%3/12
  • IMG_6145.JPG%4/12
  • IMG_6143.JPG%5/12
  • IMG_6134.JPG%6/12
  • IMG_6132.JPG%7/12
  • IMG_6136.JPG%8/12
  • IMG_6137.JPG%9/12
  • IMG_6138.JPG%10/12
  • IMG_6148.JPG%11/12
  • IMG_6147.JPG%12/12
  1/12
  FullSizeRender
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 76
  • Tipi i prones: Ndertese
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Ismail Qemali
  • Zona e brendshme: 330 m²
  • Zone toke: 330 m²
   • Per qira  2 500 €
 • Detajet e prones

  Ambjent per Qera tek ish- blloku. Ambjenti ndodhet ne katin e 3- te nje pallati te ri shume prane qendres se Tiranes. Me nje hapesire prej 330 m2 ofron hapesire te madhe dhe 2- tualete. Ambjenti ka mundesi shume te mira reklamimi. Eshte i pershtatshem per lloje te ndrydhme biznesi si; call center, zyra, klinike, etj. Zona ku ndodhet ambjenti eshte nje nga zonat me te mirat dhe kur ka zhvillime te ndryshme te sherbimeve. Per me shume info. na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 330.00 m²
   • Zone interneti 330.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Afrim Allkoci
  Agent
  Telefone: +355672038405
  email: afrim_enternal@cantury21albania.com / enternal@century21albania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta