Ju jeni vizitori 4174007

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per shitje 2+1 tek Unaza E Re.
 • IMG-20160407-WA0019
  Full Screen
  • IMG-20160407-WA0019%1/5
  • planimetri 112%2/5
  • IMG-20160419-WA0028%3/5
  • IMG-20160419-WA0003%4/5
  • IMG-20160419-WA0001%5/5
  1/5
  IMG-20160407-WA0019
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 19
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Spiro Floqi
  • Mbulim zone: 112 m²
   • per shitje 56 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet Apartament 2+1 tek Unaza e Re në rrugën Spiro Floqi. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri. Punime shumë cilësore dhe është i organizuar në dy dhoma gjumi, një dhomë ndenje dhe dy tualete, dy ballkone me pamje nga rruga kryesore. Apartamenti ka një sipërfaqe totale 112 m2. Apartamenti disponon Kontratë porosie në proces hipotekimi. Orientimi është Jug -Lindje.

  Per nje vizite ne prone, mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • autostrade
   • farmaci
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 6
  • Siperfaqet
   • planimetria 112.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %