Ju jeni vizitori 4661052

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qera ambient komercial ne Rr.Kongresi Tiranes
 • Full Screen
  • Detajet perberese te prones
   • Reference: GOLD 120
   • Tipi i prones: Komerciale
   • status: e re
   • Distrikt: Tirana
   • Qark ose prefekture: Tirana
   • Qytet:  Brraga
   • zone: - - -
   • Adresa: Rr.Kongresi Tiranes
   • Zona e brendshme: 80 m²
   • Mbulim zone: 80 m²
    • Per qira  500 €
  • Detajet e prones

   Jepet me qera nje ambient komercial i perbere prej 80 m2 ne Rr.Kongresi Tiranes.Ambienti ndodhet prane Poliklinikes nr 4 dhe eshte i pershtatshem per farmaci laburator ose klinike.Per me shume informacion na kontaktoni per nje vizite ne prone.
  • Te paraqitura

   • Dhoma
    • Tualete 1
   • Perreth
    • Qendra e qytetit
    • zona jeshile
    • autostrade
    • farmaci
    • Verande
    • Transport publik
    • Shkolle
    • Supermarkete
   • Siperfaqet
    • planimetria 80.00 m²
    • Zone interneti 80.00 m²
  • Mesazhi juaj u dergua me sukses

   Menyre Kontakti

   emer
   Telefone
   email
   Mesazh
  • Te dhena per agjentin

   Anita Memishi
   Telefone: +355692070052
   email: info@c21golden.al
  • Detaje per agjensi

   CENTURY 21 Golden
   Telefone: 00355 42232777
   email: info@c21golden.al
  • Harta