Ju jeni vizitori 4623969

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qera ambient ne Rr.Islam Alla
 • DSCN2195.JPG
  Full Screen
  • DSCN2195.JPG%1/9
  • DSCN2192.JPG%2/9
  • DSCN2188.JPG%3/9
  • DSCN2197.JPG%4/9
  • DSCN2196.JPG%5/9
  • DSCN2198.JPG%6/9
  • DSCN2201.JPG%7/9
  • DSCN2200.JPG%8/9
  • DSCN2204.JPG%9/9
  1/9
  DSCN2195.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 124
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 140 m²
  • Mbulim zone: 140 m²
   • Per qira  600 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera ambient komercial ne Rr.Islam Alla midis Rr Kavajes edhe Rr Myslym Shyri.Ambieni eshte i perbere prej 140 m2 dhe eshte shume i pershtatshem per call center.ambienti eshte i rikonstruktuar shume mire dhe paster.Per me teper informacion ju lutem na kontaktoni per nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 140.00 m²
   • Zone interneti 140.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Eda Koni
  email: e.koni@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta