Ju jeni vizitori 4680178

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per shite te Komuna e Parisit
 • fde77617-2667-4f65-8f49-37f70afcc122
  Full Screen
  • fde77617-2667-4f65-8f49-37f70afcc122%1/9
  • a5bef6b0-8f44-4b5d-a4ee-f68b4238bdcc%2/9
  • 7a0f8f04-987b-4b2b-bf59-48282ac9e09e%3/9
  • d87781e1-220e-4985-9c45-5f97b7502336%4/9
  • 94892623-02d9-444f-87ce-dd25ebc8b8cf%5/9
  • 2a80d8f7-a0b3-4d1d-835b-5fdd7bfe0005%6/9
  • 81b2fba7-76e5-476a-aed9-c75575636e23%7/9
  • 281d82f6-5721-44bd-aef8-79c884365f51%8/9
  • d4599a85-8449-4412-9acf-90975806bc39%9/9
  1/9
  fde77617-2667-4f65-8f49-37f70afcc122
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 448
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: Komuna e Parisit, prane Lulishtes
  • Zona e brendshme: 90 m²
  • Mbulim zone: 106 m²
   • per shitje 95 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 me siperfaqje 106 m2, te Komuna e Parisit prane Lulishtes. Apartamenti ndodhet ne katin e 11 dhe eshte i organizuar ne dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon, depo. Per me shume informacion ju ftojme per nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 11
  • Siperfaqet
   • planimetria 106.00 m²
   • Zone interneti 90.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Alba Toska
  Telefone: 0694050053 / 00355694050053
  email: a.toska@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %