Ju jeni vizitori 4659567

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » TOKE PER QIRA PRANE SHESHIT "SHQIPONJA "
 • Full Screen
  • Detajet perberese te prones
   • Reference: avenue 43
   • Tipi i prones: Toke
   • status: i/e perdorur
   • Distrikt: Tirana
   • Qark ose prefekture: Tirana
   • Qytet: Laprake
   • zone: - - -
   • Adresa: Rruga :"29 Nentori " prane sheshit "Shqiponja "
   • Zone toke: 1.500 m²
    • Per qira  1 500 €
  • Detajet e prones

   Jepet me qira toke me siperfaqe 1500 m2 prane Sheshit Shqiponja .Ndodhet prane rruges kryesore çka e ben lehtesisht te aksesueshme dhe nje mundesi te mire per zhvillim biznesi pasi ndodhet ne zonen industriale .Ndodhet shume prane rrjetit te kanalizimeve ,rrjetit elektrik dhe ujesjellesit gje qe e ben te pershtatshme per nje sere aktvitetesh .
  • Te paraqitura

   • Perreth
    • autostrade
    • Transport publik
   • Siperfaqet
    • Zone toke 1500.00 m²
  • Mesazhi juaj u dergua me sukses

   Menyre Kontakti

   emer
   Telefone
   email
   Mesazh
  • Te dhena per agjentin

   Polikseni Komino
   Telefone: 0662055566
   email: p.komino@c21avenue.al
  • Detaje per agjensi

   CENTURY 21 Avenue
   Telefone: +35542 21 21 21
   email: info@c21avenue.al
  • Harta