Ju jeni vizitori 4681020

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » OKAZION! Shitet Apartament 2+1 në rrugën Thanas Ziko nën çmimin e tregut.
 • IMG_20160415_123753
  Full Screen
  • IMG_20160415_123753%1/9
  • foto (1)%2/9
  • foto (2)%3/9
  • foto (3)%4/9
  • foto (4)%5/9
  • IMG_20160415_123851%6/9
  • IMG_20160415_123740%7/9
  • IMG_20160415_123808%8/9
  • IMG_20160415_123901%9/9
  1/9
  IMG_20160415_123753
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 355
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Shkolla e Kuqe
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Thanas Ziko, në kryqëzim me rrugën 4 Dëshmorët.
  • Zona e brendshme: 74,20 m²
  • Vleresim energjie: A
   • per shitje 74 500 €
 • Detajet e prones

  Në rrugën Thanas Ziko rreth 100 metra pas Shkollës së Kuqe shitet apartament 2+1 në katin e dytë.
  Apartamenti është në pallat ekzistues dhe është totalisht i rikonstruktuar me instalime të reja elektriko - hidraulike, me parket laminat, dyer të reja. Gjithashtu edhe hyrja e pallatit ku ndodhet prona është e rikonstruktuar dhe në kushte mëse optimale.
  Orienmtimi i apartamentit është nga Jug-Lindja dhe Jug-Perëndimi (Dhomat në Jug-Lindje ndërsa Salloni dhe tualeti në Jug-Perëndim).
  Në çmim përfshihet edhe një ambjent bodrum i cili momentalisht është shfrytëzuar për depozitën e ujit dhe pompën përkatëse.
  Vendndodhja e banesës është shumë e favorshme për banorët e ardhshëm pasi pozicionohet në një zonë të kërkuar dhe të qetë të Tiranës si dhe pranë të gjitha shërbimeve publike dhe private (si shkolla, kopshte, çerdhe, transport publik, etj). Distanca nga qendra e Tiranës (sheshi Skënderbej) rreth 900 metra.
  Ky apartament ju ofrohet me një çmim okazion për zonën rreth 1010 Euro për metër katror (duke kujtuar që zona ka një çmim tregu rreth 1160 Euro për matër katror, dmth vjen me rreth 13% më ulët se çmimi i tregut). Gjithsesi në varësi të mënyrës së pagesës çmimi edhe mund të diskutohet.
  Nxitoni të kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 2
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Banka
   • Kendi I lojerave per femije
   • Qendra e qytetit
   • Stacion gazi
   • gjimnaz
   • spital
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Librari publike
   • Transport publik
   • Shkolle
   • qender tregtare
   • drejtimi I paneleve diellore lindje/jug/ perendim
   • Supermarkete
   • Vend taksish
   • Pamje nga qyteti
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 74.20 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gjergji Thanasi
  Telefone: +355699203067
  email: gjergji.thanasi@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %