Ju jeni vizitori 4578409

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per shitje 3+1 tek Ambasador 3
 • Untitledwwe
  Full Screen
  • Untitledwwe%1/3
  • Untitledw%2/3
  • Untitled%3/3
  1/3
  Untitledwwe
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 451
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: St.Qemal Stafa
  • zone: - - -
  • Adresa: Ambasador 3
  • Zona e brendshme: 252 m²
  • Mbulim zone: 258 m²
   • per shitje 425 000 €
 • Detajet e prones

  Nje nga rezidencat me te kerkuara dhe cilesore ne Kryeqytet. Zona eshte teper e aksesueshme, e qete shume afer Qendres se Tiranes. Rezidenca ka nje organizim shume te mire me administrim te perhershem dhe siguri totale. Vendodhja ne katet e larta ofron gjithashtu nje pamje te lire. Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 18
  • Siperfaqet
   • planimetria 258.00 m²
   • Zone interneti 252.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Resilda Kalia
  Telefone: +355694050030
  email: info@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %