Ju jeni vizitori 4680998

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile me Qira ne Rrugen e Elbasanit
 • 11042012443
  Full Screen
  • 11042012443%1/9
  • 05032012277%2/9
  • 05032012281%3/9
  • 10032012290%4/9
  • 05032012280%5/9
  • 11042012424%6/9
  • 26032012312%7/9
  • 26032012320%8/9
  • 26032012323%9/9
  1/9
  11042012443
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 223
  • Dhomat gjumi: 8 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 850 m²
   • Per qira  Cmimet
 • Detajet e prones

  Vile 3- kateshe me Qira ne Rrugen e Elbasanit. Vila eshte e pozicionuar ne nje nga zonat me te mira te kryeqytetit, ne nje ne nje zone rezidenciale vilash. Vila ka tre kate nga te cilat kati i pare eshte i organizuar ne nje Holl te madh. kuzhine dhe nje tualet. Kati i dyte eshte i organizuar ne nje holl, 5 dhoma gjumi dhe 3 tualete. Kati i trete eshte i organizuar ne nje Holl, 3 dhoma gjumi dhe dy tualete. Siperfaqja totale e Viles eshte 850 m2. Ka nje organizim mjaft te mire, ka punime teper cilesore te standarteve te Bashkimit Europian, ka sistem qendror ngrohje- ftohje, gjenerator supersilencioz me kapacitet teper te larte per energjine elektrike ne raste shkeputjesh. Vila ka 8 poste parkimi dhe oborr te pasem me pishine!
  Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 8
   • te gjitha dhomat 8
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 3
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 850.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 8
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Klaudio Dervishi
  Telefone: 0694050069 / 0695611933
  email: k.dervishi@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta