Ju jeni vizitori 4590581

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Papafingo 185 m2.
 • DSCN2483.JPG
  Full Screen
  • DSCN2483.JPG%1/14
  • DSCN2484.JPG%2/14
  • DSCN2481.JPG%3/14
  • DSCN2488.JPG%4/14
  • DSCN2511.JPG%5/14
  • DSCN2512.JPG%6/14
  • DSCN2478.JPG%7/14
  • DSCN2479.JPG%8/14
  • DSCN2477.JPG%9/14
  • DSCN2480.JPG%10/14
  • DSCN2482.JPG%11/14
  • DSCN2485.JPG%12/14
  • DSCN2486.JPG%13/14
  • DSCN2487.JPG%14/14
  1/14
  DSCN2483.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 155
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Penthouse
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Adresa: Adresa: Rruga Butrinti.
  • Zona e brendshme: 95 m²
  • Mbulim zone: 185 m²
  • Zone toke: 90 m²
   • per shitje 180 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet papafingo me pamje te plot nga deti Jon,e pajisur me hipoteke.
  Papafingo perbehet prej 2 dhomash gjumi, dy tualet,2 ballkone dhe verande.
  Ndodhet ne zonen me turistike te qytetit ,ne nje pallat me punime shume cilesore.
  Ne cmim perfshihet edhe 1 garazhd.
  Per me teper informacion na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 8
  • Siperfaqet
   • planimetria 185.00 m²
   • Zone toke 90.00 m²
   • Zone interneti 95.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %