Ju jeni vizitori 4660971

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament ne shitje 70 m2.
 • DSCN2502.JPG
  Full Screen
  • DSCN2502.JPG%1/6
  • DSCN2500.JPG%2/6
  • DSCN2499.JPG%3/6
  • DSCN2498.JPG%4/6
  • DSCN2503.JPG%5/6
  • DSCN2501.JPG%6/6
  1/6
  DSCN2502.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 156
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Adresa: Adresa:Rruga Butrinti.
  • Zona e brendshme: 60 m²
  • Mbulim zone: 65 m²
  • Zone toke: 5 m²
   • per shitje 78 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament me pamje nga deti Jon,e pajisur me hipoteke.
  Apartament perbehet prej 1 dhome gjumi,sallon, 1 tualet, dhe1 ballkon.
  Ndodhet ne zonen me turistike te qytetit ,ne nje pallat me punime shume cilesore.
  Per me teper informacion na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 65.00 m²
   • Zone toke 5.00 m²
   • Zone interneti 60.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %