Ju jeni vizitori 4578301

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Truall ne Hamallaj,Gjiri i Lalesit
Ekskluzive
 • FB_IMG_1461081203508
  Full Screen
  • FB_IMG_1461081203508%1/9
  • FB_IMG_1461081251225%2/9
  • FB_IMG_1461081265157%3/9
  • FB_IMG_1461081283580%4/9
  • FB_IMG_1461081193180%5/9
  • FB_IMG_1461081164461%6/9
  • FB_IMG_1461081215117%7/9
  • FB_IMG_1461081172665%8/9
  • FB_IMG_1461081259517%9/9
  1/9
  FB_IMG_1461081203508
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 129
  • Tipi i prones: Zone komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Gjiri I Lalzit
  • zone: - - -
  • Adresa: Hamallaj, Gjiri i Lalezit, Durres
  • Zona e brendshme: 1,60 ha
  • Zone toke: 1,60 ha
   • per shitje 80 €
 • Detajet e prones

  Shitet truall 16050 metra katror, (8750+6300+1000) ne Hamallaj, prane Hidrovorit, bregdeti dhe trualli afer Gjjirit te Lalezit. Hapesira ka mundesine e krijimit te nje fshati te vogel turistik prej 20 vilash bregdetare, disponon depozite uji per vaditjen dhe mirembajtjen e terrenit si dhe nje ndertese 500 m + 67.3 m, me leje ndertimi per te bere lokal 4 katesh, ne faze dyer dritare dhe me gjelberim nga te gjitha kendet e shikimit. Trualli shitet ne total ose i copezuar me nje cmim prej 80 euro per meter katror. Mundesi e mire investimi dhe relax total per banoret e ardhshem. Per nje vizite apo informacion te metejshem, jeni te lutur te kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
  • Siperfaqet
   • Zone toke 16050.00 m²
   • Zone interneti 16050.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rovena Hodri Koçi
  Telefone: +355682034340
  email: r.koci@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %