Ju jeni vizitori 4596970

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET APARTAMENT 3+1, SIPERFAQJA 125.64 m2
 • 1.JPG
  Full Screen
  • 1.JPG%1/3
  • IMG_1321.JPG%2/3
  • a-27,sh2,sek2%3/3
  1/3
  1.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 63
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Yzberisht
  • zone: - - -
  • Adresa: Yzberisht, Kashar
  • Zona e brendshme: 110,60 m²
  • Mbulim zone: 125,64 m²
   • per shitje 58 450 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 3+1 ne zonen e Yzberishtit, Kashar. Apartamenti eshte i perbere nga 3 dhoma gjumi, 2 tualete, nje sallon ndejtje, guzhine dhe ballkon. Ndodhet ne katin e tete. Punimet jane teper cilesore me hapesira te bollshme per nje arredim sa me te plote dhe komod.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 8
  • Siperfaqet
   • planimetria 125.64 m²
   • Zone interneti 110.60 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %