Ju jeni vizitori 4128169

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet hapësirë multifunksionale 70m2 tek Komuna e Parisit
 • Capture1.PNG
  Full Screen
  • Capture1.PNG%1/3
  • Capture2.PNG%2/3
  • Capture3.PNG%3/3
  1/3
  Capture1.PNG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 77
  • Tipi i prones: Hapesire multifunksionale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Osman Myderizi
  • Zona e brendshme: 66,25 m²
  • Mbulim zone: 70,25 m²
   • per shitje 82 500 €
 • Detajet e prones

  Shitet dyqan (hapësirë multifunksionale) tek Komuna e Parisit me mundësi të shumta investimi për qëllime të ndryshme. Sipërfaqja e ambientit është 70.25 m2. Është i organizuar në një dhomë dhe një tualet dhe ka 2 hyrje (dyer) sipas drejtimeve Perëndim dhe Veri. Ndodhet 10 m larg rrugës kryesore, në kat të parë të një pallati të ri. Ka një hapësirë të konsiderueshme për t'u shfrytëzuar përballë. Ka afër të gjitha facilitetet e nevojshme. Disponon kontratë pososie.
  Për një vizitë në pronë, ju lutem të na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 70.25 m²
   • Zone interneti 66.25 m²
  • sherbimet
   • elektricitet
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Thoma Lango
  Agent
  Telefone: +355662041177 / +355695534690
  email: th.lango@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %