Ju jeni vizitori 4594782

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per qira ne Kompleksin Nobis
 • 20160425_122143
  Full Screen
  • 20160425_122143%1/5
  • 20160425_122114%2/5
  • 20160425_122140%3/5
  • 20160425_122154%4/5
  • 20160425_122122_HDR%5/5
  1/5
  20160425_122143
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 339
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I Tiranes
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Sami Frasheri
   • Per qira  1 500 €
 • Detajet e prones

  Apartament per Qira ne Kompleksin Nobis.Apartamenti ka nje organizim te brendshem prej nje salloni me ballkon me pamje nga liqeni, kuzhine te ndare, dy dhoma gjumi si dhe dy tualete. Apartamenti ka orientim Jug teresisht pamje nga Liqeni Artificial i Tiranes. Perfshire ne cmim te tij eshte edhe garazhdi. Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • Transport publik
   • Shkolle
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
   • Dysheme 2
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta