Ju jeni vizitori 4578281

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet vile me dy kate dhe papafingo ne Sauk.
Ekskluzive
 • entrance.JPG
  Full Screen
  • entrance.JPG%1/12
  • Entrance 2.JPG%2/12
  • Kitchen 2.JPG%3/12
  • Fire Place.JPG%4/12
  • gazibo .JPG%5/12
  • Living Room 2.JPG%6/12
  • Kitchen.JPG%7/12
  • Living room M1.JPG%8/12
  • master bedroom 1.JPG%9/12
  • Master Bedroom.JPG%10/12
  • Oborri 1.JPG%11/12
  • stairs.JPG%12/12
  1/12
  entrance.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 105
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Sauk
  • zone: - - -
  • Adresa: Prane Kompleksit Touch of the Sun
  • Zona e brendshme: 394 m²
  • Zone toke: 650 m²
   • per shitje 275 000 €
   • Per qira  1 500 €
 • Detajet e prones

  Nje vile me dy kate dhe papavingo ne Sauk, ne koder. E vendosur ne nje Truall me forme te rregullt me siperfaqe 650 m2, me nje oborr fantastik, me shume gjelberim e organizur me shume kujdes.
  Vila Eshte e rrethuar dhe ka Vend parkimi per 2 makina, Gazibo, Kopesht dhe nje pamje fantastike ne te kater anet e horizontit dhe nje panorame fantastike nga Jugu dhe Perendimi.
  Prona shitet e mobiluar.
  Vila eshte e ndertuar sipas stilit Britanik ku jane menduar te gjitha detajet per nje jetese komode.
  Vila Eshte mobiluar dhe arreduar ne menyre optimale.
  Nxitoni te beni tuajen kete prone te mbrekullueshme per vetem 340 000 Euro.
  Na telefononi per nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 3
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 4
  • Perreth
   • zona jeshile
  • Siperfaqet
   • Zone toke 650.00 m²
   • Zone interneti 394.00 m²
   • siperfaqja 350.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 2
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Xhovalin Tarazhi
  Telefone: +355672403900
  email: xhovalintarazhi@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %