Ju jeni vizitori 4177780

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET APARTAMENT 2+1 TEK "UNAZA E RE"
 • IMG-20160407-WA0042
  Full Screen
  • IMG-20160407-WA0042%1/3
  • IMG-20160407-WA0036%2/3
  • Capture.PNG%3/3
  1/3
  IMG-20160407-WA0042
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 79
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga :"Spiro Floqi"
  • Zona e brendshme: 112 m²
   • per shitje 56 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 tek Unaza e Re .Apartamenti ka nje siperfaqe prej 112 m2 dhe ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri .Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi + 1 dhome ndenje +1 banje dhe 2 ballkone .Punimet ne kete godine jane shume cilesore komfort me teknologjine e fundit dhe kerkesat e klienteve .Apartamenti eshte me kontrate porosie ne proces hipotekimi.

  Per nje vizite ne prone, mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 112.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %