Ju jeni vizitori 4596951

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 101 m2.
 • DSCN2581.JPG
  Full Screen
  • DSCN2581.JPG%1/11
  • DSCN2579.JPG%2/11
  • DSCN2580.JPG%3/11
  • DSCN2582.JPG%4/11
  • DSCN2583.JPG%5/11
  • DSCN2574.JPG%6/11
  • DSCN2575.JPG%7/11
  • DSCN2573.JPG%8/11
  • DSCN2576.JPG%9/11
  • DSCN2578.JPG%10/11
  • DSCN2577.JPG%11/11
  1/11
  DSCN2581.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 168
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Adresa: Lagjia nr 1.Mbi Hotel "Butrinti".
  • Zona e brendshme: 85 m²
  • Mbulim zone: 101 m²
  • Zone toke: 16 m²
   • per shitje 69 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament ne shitje 2+1,me siperfaqe 101 m2 ne kuroren e qytetit me pamje nga deti ne anen lindore.
  Kjo hyrje perbehet prej sallonit sebashku me guzhinen,dy dhomash gjumi plus tualet dhe dy ballkone me siperfaqje te mjaftueshme.
  Ka nje pozicion te favorshem gjeografikisht dhe ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit.
  Ne cmim jane perfshire edhe pajisjet shtepiake.
  Per me teper informacion jeni te mirepritur per nje vizite ne prone!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • planimetria 101.00 m²
   • Zone toke 16.00 m²
   • Zone interneti 85.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Anxhela Kasneci
  Agent
  Telefone: 0694050036
  email: anxhela.kasneci@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %