Ju jeni vizitori 4594910

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 1+1, Allias
 • DSC_6546.JPG
  Full Screen
  • DSC_6546.JPG%1/4
  • DSC_6555.JPG%2/4
  • DSC_6552.JPG%3/4
  • DSC_6548.JPG%4/4
  1/4
  DSC_6546.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 537
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Allias
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Niko Avrami
  • Zona e brendshme: 53,60 m²
   • per shitje 3.850.000Lek
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati egzistues ndertim parafabrikat. Lagje e qete rreth 400 m larg rruges se Dibres. Me siperfaqe 53.6 m2 eshte i organizuar ne nje korridor, 1 dhome ndenje bashke me aneks gatimi, 1 dhome gjumi, 1 ballkon i mbyllur dhe nje tualet. Per te organizuar nje vizite ne prone, na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 53.60 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Blerina Sefa
  Telefone: 0694004131
  email: b.sefa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %